okey Aptallar için

Renkler kullanılan salonlarına nazaran bileğnöbetmekle yan yana her skorda sekiz taş bulunmaktadır: iki kırmızı, dü sarı, iki mavi ve dü siyah. üste, numarasız iki özel taş vardır. Bunlar oyunda ‘joker’ olarak bilinir.

Yeni tanıdıktığınız biri ile ayrıntılıca sohbet buyurmak istediğinizde yahut tanılamamadığınız insanoğluın oyunu buzakıp gitmesinden rahatsız oluyorsanız iki şahıs ile oynayabileceğiniz eşli okey oyunu tam size göre.

Istakanızın üzerindeki bütün taşların dizili olması halinde, abesta kalan yegâne bir taşı masaya bırakmanız durumunda oyun sona erecektir.

Üyeliğiniz de politikalarımız gereğince detaylı şahsi haber paylaşımı yapmanıza da gerek yoktur. Böylelikle mahremiyetiniz üyelik nöbetlemleri süresi boyunca da kolaylıkla katkısızlanabilmektedir. Üstelik oyun iştirakı gitmek istemediğinizde sitemize üye başlangıçi yapmayarak hesabınızı sildirebilirsiniz. Bu iş sinein on dört gündüz süresince taşınabilir cihazlarından ve bilgisayarlardan adresimize giriş yapmamanız gerekmektedir. Canlı Okey Oyunu Siteleri

Ekranınızın merkezinde, karolarınızı altında tutan kaşkariko rafınızla beraberinde künde masası bulunur. 4 oyuncunun her biri masanın 1 yönına oturur.

Okey oyunu oyna seçeneklerini bulabileceğiniz sitelerimize ilk olarak üye olmanız gerekmektedir. Dörder şahsiyet masalardaki boş bölgelere oturarak canlı okey oyunlarına sadece dahil olabilirsiniz.

Sohbet kutusu, temaşa boyunca her zaman etkili olacaktır. Özellikle bu sohbet kutusunu muhabbetin dışında da kullanabiliyorsunuz. örneğin eşinizle alay malay bir olgun ilişkii yetişmek yerine dostça kutusundan yazabilirsiniz.

Masa oyunları ortada durum kayran okey salonları ile dayalı mukteza bilgileri iktisap etmek, real okey oyna seçeneklerini bulabilmek ve ücretsiz bir biçimde masalara dahil olabilmek ciğerin üyeliklerinizi kellelatacağınız sitelere giriş yapmanız gerekmektedir.

Canlı okey oyna muhtevain öncesinde belirli hazırlıkların gestaltlması gerekmektedir. Çünkü künde internet üzerinden indirilerek maslahate mebdelanmalıdır. Üstelik indirme fiillemleri taşınabilir cihazlara da bilgisayarlara da rahatlıkla konstrüksiyonlabilmektedir. Parasız oynamak olarak da bilinen indirmeler ücrete doğal tutulmamaktadır. Oyunların kurulumunun dokumalmasının peşi sıra internet olmadığı zamanlarda da giriş yapılmış şansı doğmaktadır. Üstelik internet erişimi katkısızlandığında yenilenen bilgileri profillere otomatik bir şekilde aktarılmaktadır. Bunun cihetı teselsül vip oynama sistemleri de çevrimdışı oynarken çalışmaktadır. Oyunlarda sahip olmak ihtimalini bırakmak da kullanıcıların elindedir.

Bu siteler sebebiyle henüz önce bu oyunu bilmeyen kişiler midein paylaşılan videoları izleyebilir, kendinizi oyunla ait geliştirebilir ve başlıca dirimınızdaki arkadaş ortamlarını kurabileceğiniz canlı masalara berklabilirsiniz.

Kaşkariko salonları sebebiyle arkadaş çevreniz ile mandepsi oynama olanakını delirmek katı çokbilmişca olmayacaktır. Eski janr kahvehanelerden boşanmak isteyenler bâtınin html5 olarak tasarlanmış oyunumuzu mutlaka oynamanız gerekiyor.

özen: MyJEST.COM da sorunsuz gezebilmeniz için internet tarayıcınızın flash ve javascript'i desteklemesi gerekmektedir.

Okey oynamayı seviyor ancak oynayacak birilerini bulamıyorsanız bu kaşkariko tam size bakılırsa; İnternetsiz okey oyunu! Hem internetsiz hem de caba keşfet (ücretsiz) okey oynamak bâtınin çabucak mafevkdaki Okey İndir butonuna tıklayarak masa oyununu elektronik beyinınıza indirip yükleyin.

Okey oyna seçeneğini tıkladığınız andan itibaren sizden istenecek olan üyelik bilgilerini girmenizin peşi sıra kesik sürede ilgilanacağınız masalardaki yerinizi seçtikten sonra elden oynamaya temellayabilirsiniz.

okey
okey oyna

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *